Ενημέρωση φοιτητών ΔΕΑΠΤ

Oι φοιτητές που επιθυμούν να συμμετάσχουν στην προσεχή Ορκωμοσία του Τμήματος, μόλις ολοκληρώσουν τις υποχρεώσεις τους (μαθήματα και παρουσίαση πτυχιακής) για τη λήψη πτυχίου, παρακαλούνται να αποστείλουν ηλεκτρονικά ( & ) την αίτησή τους μαζί με τα απαιτούμενα δικαιολογητικά που αναγράφονται στο τέλος της αίτησης, από 19-10-2022 μέχρι και 1-11-2022.

Πρόσθετα σας ενημερώνουμε ότι θα σας αποστείλουμε στο προσωπικό σας email, σχετικό έγγραφο για την επιβεβαίωση της ορθότητας των προσωπικών στοιχείων, που τηρούνται στην μερίδα σας.

Επισυνάπτονται προς συμπλήρωση και αποστολή στη Γραμματεία:

-Αίτηση ορκωμοσίας,

-Υπεύθυνη Δήλωση και

– Αίτηση εγγραφής στο δίκτυο αποφοίτων.

Επιπλέον θα μας αποστείλετε μαζί στο ίδιο e-mail και την πτυχιακή σας εργασία μόνο σε ηλεκτρονική μορφή (pdf), χωρίς να έχετε την υποχρέωση να την υποβάλλετε σε έντυπη μορφή.

Θερμά συγχαρητήρια και κάθε εξέλιξη σας ευχόμαστε με υγεία

Ευχαριστούμε για τη συνεργασίας σας.

Εκ της Γραμματείας